![TİYATRO ETKİNLİĞİMİZ](/Content/images/etkinlikimages/681cd77f-9ca1-4bb5-bcf7-63b3c4607f36.png)
![TİYATRO ETKİNLİĞİMİZ](/Content/images/etkinlikimages/681cd77f-9ca1-4bb5-bcf7-63b3c4607f36.png)
1. Sınıf öğrencilerimizle tiyatro etkinliğimizi gerçekleştirdik.
Vakfımızın 1. Sınıf Sosyal Etkinlik Programı kapsamında olan tiyatro etkinliğine, Reşat Nuri Sahnesi’nde perdeye aktarılan, "Geçit" adlı oyuna katılım gösterdik.
Oyunun konusu:
Çıktıkları yolculukta dağ başında mola veren bir ağa ve maraba, saklandıkları yerden kontrol noktasını izlerler. İki kişi arasındaki ilişki aslında insanlığın varlığından beri mücadele ettiği mülkiyetçilik ve ezen-ezilenlerin hikâyesinin özeti gibidir.