HESABIM
GİRİŞ YAP

Hoşgeldiniz! Hesabınıza buradan giriş yapabilirsiniz.



Yardım
ya da
YENİ HESAP OLUŞTUR

Bilgilerinizi girerek yeni bir hesap edinebilirsiniz.



2019-2020 dönemi burs başvurularımız 13 Eylül tarihi itibariyle sona ermiş, mülakata hak kazanan adaylar belirlenmiştir.

Sevgili Öğrenciler,


Vakfımıza yapılmış olan burs başvurularının değerlendirmesi tamamlanmıştır. Yapılan değerlendirmede, şartları öncelikli bulunan 112 kişi aşağıdaki listede belirtilmiş olup kendilerine ayrıca e-posta gönderilecektir. Bu listeye giremeyen adaylara bildirim yapılmayacaktır.


Mülakat daveti yapılan öğrencilerin listede kendileri için belirtilen gün ve saatte vakfın internet sitesinde belirtilen adresinde hazır bulunmaları gerekmektedir. Belirtilen mülakat gün ve saatinin telafisi bulunmamaktadır. Mülakata gelmeden önce vakfın internet sitesinin incelenerek uygulanan kurumsal programlara ilişkin bilgi sahibi olunması önemlidir.


Kalıcı Değerler ve Maarif Vakfı
Öğrenci İşleri Komisyonu


 

MÜLAKAT LİSTESİ

Sıra

Ad

Soyad

Mülakat Tarihi

Mülakat Saati

1

Abdullah

Aykut

17 Eylül Salı

11.00

2

Abdullah

Öztürk

17 Eylül Salı

11.00

3

Abdurrahman

Demir

17 Eylül Salı

11.00

4

Affan

Baydoğan

17 Eylül Salı

11.00

5

Ahmet kemal

Sarpkaya

17 Eylül Salı

11.00

6

Alihan

şencer

17 Eylül Salı

11.00

7

Alişan

Arğun

17 Eylül Salı

12.00

8

Alparslan

Kırmızıgül

17 Eylül Salı

12.00

9

Alperen

Onal

17 Eylül Salı

12.00

10

Aykut

Tarhan

17 Eylül Salı

12.00

11

Ayşe

Dönmez

17 Eylül Salı

12.00

12

Ayşe Melikenur

Karagöz

17 Eylül Salı

13.00

13

Ayşegül

Ergen

17 Eylül Salı

13.00

14

Aysema

Coşkun

17 Eylül Salı

13.00

15

Bayram Ali

Yıldırım

17 Eylül Salı

13.00

16

Bedirhan

Tokat

17 Eylül Salı

13.00

17

Berra

Nar

17 Eylül Salı

14.00

18

Betül

Taş

17 Eylül Salı

14.00

19

Betül

Can

17 Eylül Salı

14.00

20

Beyza

Baspinar

17 Eylül Salı

14.00

21

Beyzanur

Balcı

17 Eylül Salı

14.00

22

Birgül

Doğan

17 Eylül Salı

15.00

23

Cansu

Şeker

17 Eylül Salı

15.00

24

Cansu

Doğru

17 Eylül Salı

15.00

25

Deniz

Özalp

17 Eylül Salı

15.00

26

Deniz

 Şengün

17 Eylül Salı

15.00

27

Derin

Öztürk

17 Eylül Salı

16.00

28

Derya

Dolgun

17 Eylül Salı

16.00

29

Dilara

Kalaycı

17 Eylül Salı

16.00

30

Ekin Su

Özdoğan

17 Eylül Salı

16.00

31

Elif

Yakar

18 Eylül Çarşamba

11.00

32

Emirhan

Öztin

18 Eylül Çarşamba

11.00

33

Emre

Aydoğdu

18 Eylül Çarşamba

11.00

34

Enes

Kutulman

18 Eylül Çarşamba

11.00

35

Enes

Ayaz

18 Eylül Çarşamba

11.00

36

Erkan

Işıkcı

18 Eylül Çarşamba

11.00

37

Ersin

İpkin

18 Eylül Çarşamba

12.00

38

Ertuğrul

Osmanlı

18 Eylül Çarşamba

12.00

39

Esma

Pak

18 Eylül Çarşamba

12.00

40

Esra

Altınbaş

18 Eylül Çarşamba

12.00

41

Esra

Şimşek

18 Eylül Çarşamba

12.00

42

Eylül Kübra

Çınar

18 Eylül Çarşamba

13.00

43

Eyüp Celal

Şimşek

18 Eylül Çarşamba

13.00

44

Fatih Mehmet

Mulun

18 Eylül Çarşamba

13.00

45

Fatma Hale

Bulut

18 Eylül Çarşamba

13.00

46

Fatma Nisa

Şenel

18 Eylül Çarşamba

13.00

47

Furkan

Demir

18 Eylül Çarşamba

14.00

48

Gizem Nur

Demir

18 Eylül Çarşamba

14.00

49

Gülsüm Işıl

Durak

18 Eylül Çarşamba

14.00

50

Halil Celil

Çevik

18 Eylül Çarşamba

14.00

51

Hanifi

Tunç

18 Eylül Çarşamba

14.00

52

Hatice Ebrar

Sal

18 Eylül Çarşamba

15.00

53

Hatice Sude

Satıcı

18 Eylül Çarşamba

15.00

54

Helin

Dere

18 Eylül Çarşamba

15.00

55

Hüseyin

Sevim

18 Eylül Çarşamba

15.00

56

İrem

Beyaz

18 Eylül Çarşamba

15.00

57

Irmak

Sertçelik

18 Eylül Çarşamba

16.00

58

Kadir

Çağıl

18 Eylül Çarşamba

16.00

59

Kevser

Avcı

18 Eylül Çarşamba

16.00

60

Kübra

Soncul

18 Eylül Çarşamba

16.00

61

Latife

Amaç

19 Eylül Perşembe

11.00

62

Mahmut Fatih

Yalbir

19 Eylül Perşembe

11.00

63

Mehmet

Edikli

19 Eylül Perşembe

11.00

64

Mehmet

Aslan

19 Eylül Perşembe

11.00

65

Mehmet Emin

Anık

19 Eylül Perşembe

11.00

66

Mehmet Şerif

Can

19 Eylül Perşembe

11.00

67

Melisnur

Ulusoy

19 Eylül Perşembe

12.00

68

Mert Can

Karaman

19 Eylül Perşembe

12.00

69

Merve

Ustaoğlu

19 Eylül Perşembe

12.00

70

Metehan

Gül

19 Eylül Perşembe

12.00

71

Metin

Yapıcı

19 Eylül Perşembe

12.00

72

Muhammed Ali

Munduz

19 Eylül Perşembe

13.00

73

Muhammed Talha

Tanrıverdi

19 Eylül Perşembe

13.00

74

Muhammed Yusuf

Öz

19 Eylül Perşembe

13.00

75

Muhammet Ali Çolak

Çolak

19 Eylül Perşembe

13.00

76

Muhammet Beşir

Daştan

19 Eylül Perşembe

13.00

77

Mustafa Enes

Demirci

19 Eylül Perşembe

14.00

78

Nazlıcan

Köroğlu

19 Eylül Perşembe

14.00

79

Nesrin

Kaçar

19 Eylül Perşembe

14.00

80

Nezihe Saliha

Çete

19 Eylül Perşembe

14.00

81

Nilsu

Mestan

19 Eylül Perşembe

14.00

82

Nurcan

Dinçaslan

19 Eylül Perşembe

15.00

83

Nurçin

Eryetgin

19 Eylül Perşembe

15.00

84

Ömer

Özdemir

19 Eylül Perşembe

15.00

85

Ömer

Yılmaz

19 Eylül Perşembe

15.00

86

Onur

Güngör

19 Eylül Perşembe

15.00

87

Özgür

Baran

19 Eylül Perşembe

16.00

88

Özlem

Kudbay

19 Eylül Perşembe

16.00

89

Rabia

Kaya

19 Eylül Perşembe

16.00

90

Şaban Emin

Ötebaş

19 Eylül Perşembe

16.00

91

Sait

Kılıç

20 Eylül Cuma

11.00

92

Sena Naz

Yavuz

20 Eylül Cuma

11.00

93

Sena yağmur

Kıratlı

20 Eylül Cuma

11.00

94

Serbülent

Ünalir

20 Eylül Cuma

11.00

95

Şerife

Öztoktay

20 Eylül Cuma

11.00

96

Şeyda

Gönen

20 Eylül Cuma

11.00

97

Şeyma Nur

Gülaçar

20 Eylül Cuma

12.00

98

Sıla

Erkek

20 Eylül Cuma

12.00

99

Taha Yasin

Bayır

20 Eylül Cuma

12.00

100

Tarık

Ertürk

20 Eylül Cuma

14.00

101

Tarık Esat

Mısırlı

20 Eylül Cuma

14.00

102

Tuba

Akdemir

20 Eylül Cuma

14.00

103

Ümmühan

Azak

20 Eylül Cuma

14.00

104

Veysel

Saltan

20 Eylül Cuma

14.00

105

Yavuz Selim

Aktürk

20 Eylül Cuma

15.00

106

Yunus Can

Göktaş

20 Eylül Cuma

15.00

107

Yusuf

Göktepe

20 Eylül Cuma

15.00

108

Zehra

Akçe

20 Eylül Cuma

15.00

109

Zehra Nur

Genç

20 Eylül Cuma

15.00

110

Zeynep

Kırık

20 Eylül Cuma

16.00

111

Zeynep Sena

Gürsoy

20 Eylül Cuma

16.00

112

Zilan

Turğut

20 Eylül Cuma

16.00